Upozornění:

UPOZORNĚNÍ - PIRÁTSKÝ PŘÍJEM PAY TV A TELEVIZNÍ I ROZHLASOVÉ POPLATKY VČETNĚ SÍDLENÍ (CardSharing)
Upozorňujeme návštěvníky těchto stránek, že sledování Pay TV (placené televize) bez řádného zaplacení abonentních poplatků je trestné. Kdo by využíval i přes důrazný nesouhlas produkty (složky, soubory a jiné) nabízené na těchto stránkách za účelem bezplatného sledování televizních programů, dopouští se přestupku a vystavuje se sankcím dle příslušného zákona. Protože se na těchto stránkách mohou vyskytovat produkty ( složky, soubory a jiné), které jsou určeny pro příjem Pay TV (placené televize) a tím umožňující obejití podmíněného přístupu ke chráněným službám, proto všechny důrazně před touto skutečností varujeme a sdělujeme, že s takovou činností nesouhlasíme!!! Většina operátorů placené televize má obavy ze sdílení karet, ale právní situace v řadě zemí stále není jasná. Kromě subjektů a také vlastníků systému podmíněného přístupu, jako je Nagravision a Viaccess pomáhají policii v boji s trestnou činností.Veškerá zde uložená data, mají pouze informační charakter a slouží ke studiu. Neslouží jako návod pro pirátský příjem digitální satelitní televize a ani jej nepodporuji a nenesu žádnou odpovědnost za jejich zneužití. Pro příjem placené televize si obstarejte řádné předplatné pay-tv, která je v dané zemi dostupná. Tyto prostředky smí být používány jen pro legální účely jako kontrola, studijní materiál a nebo mohou být v některých případech použity, pokud to provozovatel povolí a pokud to v dané zemi a při dané platné legislativě neporušuje jiná práva (zejména autorská)!!! Každý uživatel je předen povinen se předem seznámit s danou problematikou, platnou legislativou (platné zákony, vyhlášky a nařízení). Pokud máte v přijímači např. Dreambox neoficiální firmware tak umožňuje i emulaci některých kódovacích systémů. Na tomto místě Vás, ale musíme upozornit, že sledovaní placené televize bez řádného placení poplatků je trestné. Neručíme za škody, které vzniknou ilegálním použitím SW a nebo zde uvedených informací.

Rozhlasové a televizní poplatky musí ze zákona platit každý, kdo má trvalý pobyt nebo sídlo v České republice a je držitelem rozhlasového nebo televizního přijímače. Alespoň tak praví litera zákona. Pokud zatím nemáte některý z přijímačů přihlášen a nechce se vám podstupovat dopisovou anabázi s některou z institucí, máte možnost využít online přístupu přes internet. Jak Česká televize (www.ceskatelevize.cz), tak Český rozhlas (www.cro.cz) mají na svých internetových stránkách odkaz věnující se poplatkům hned na hlavní stránce. Jakmile na něj kliknete, dostanete se do speciální sekce, která vám nabízí několik možností - . Přihlášení i další služby jsou rozděleny na fyzické a právnické osoby a dále stačí postupovat již podle struktury webových stránek.

Upozornění !!! Zákon 206/2005 Sb.  Provozovatel stránek neodpovídá za obsah příspěvků v diskuzím fóru a vyhrazuje si právo smazat ty ve kterých je zakázaný obsah nebo skrytá reklama !!! Dnem 1.6.2005 nabývá v ČR účinnost tzv. Antipirátský zákon 206/2005 Sb., který postihuje osoby šířící návody, klíče, hardware, software, informace, vedoucí k neautorizovanému příjmu placené televize, rozhlasu a služeb informačních společností. Provozovatel stránek se od podobných praktik distancuje a aby ve fórech takové informace informace nešířili!

Odkaz na úplné znění zákona: http://www.sbirka.cz/

 

 

 

 

To nejrozumější co si můžete koupit
... klikněte zde.

 


Nabízíme montáže, prodej a poradenství v oblasti digitální televize. Stačí prozvonit na +420-776-206200 a na vlastní náklady Vám zavoláme!

WiFiMorava.com , internet a satelit k Vám dom ! - (Archiv sítě WiFiMorava.com)